Egy különleges témájú, tartalomgazdag weboldalt adtunk át nemrégiben: az ipartortenet.hu alatt régi győri gyárakról tájékozódhat, vagy akár ipartörténeti túrát is szervezhet az érdeklődő.
30% KEDVEZMÉNYT biztosítunk minden új, 1 éves, 1, 2, 3, 4 vagy 5 felhasználós ESET Internet Security licencre!
Magánszemélyek, egyéni vállalkozók, cégek és intézmények számára is elérhető január 5-ig.
Részletek:
Bővebb információ vagy árajánlatkérés érdekében forduljon hozzánk bizalommal e-mailben (gyor@pccenter.hu), telefonon (+36 20 945 4874) vagy az oldal alján található Ajánlatkérő űrlap kitöltésével és beküldésével!
A Karácsonyi ESET vírusvédelem akció keretében történő ajánlatkéréshez kérjük töltse ki a következő űrlapot!
Egy különleges témájú, tartalomgazdag weboldalt adtunk át nemrégiben: az ipartortenet.hu alatt régi győri gyárakról tájékozódhat, vagy akár ipartörténeti túrát is szervezhet az érdeklődő.
Íme három olyan személyes adatfajta, amelyet az informatikai biztonsági szakértők szerint semmiképpen sem szabad megosztani a közösségi weboldalakon:
Számlázáshoz kapcsolódó kötelező online adatszolgáltatás 2018. július 1-től. Így tudsz előnyt kovácsolni belőle. Íme egy TIPP, ami nekünk már bevált.
Újra divatba jöttek a régi számítógépeken és konzolokon futó retro játékok. A régi örömök újbóli átéléséhez nem kell feltétlenül évtizedekkel ezelőtt elpakolt számítógépek után kutatnod vagy újra kiadott régi konzolt vásárolnod.
1. erőforrásait saját főtevékenységére fókuszálhatja
2. lefaraghatja informatikai tevékenységével kapcsolatos kiadásait
3. folyamatos rendszerfelügyelettel, hibamegelőző karbantartással csökkenheti az információtechnológiai hibák bekövetkezési valószínűségét, minimalizáhatlja a lehetséges károkat
4. helyszínen nem orvosolható hibák esetén nem Önnek kell gondoskodnia a meghibásodott eszköz javítás helyszínére történő elszállításáról majd a visszaszállításról
5. végül, de nem utolsó sorban a profi rendszergazda naprakész szaktudást és sok-sok szakmai tapasztalatot hoz magával
Zsarolóvírusok, üzleti e-maileket érintő visszaélések, IoT-eszközöket célzó támadások, kiberpropaganda… Újabb kihívások, melyekkel a vállalkozásoknak szembe kell nézniük.
Kérdés-felelet formájában a legfontosabb tudnivalók kkv-k számára. Konkrét példák felmerülő informatikai feladatokra.
Vállalkozásunk, a PC Center Hungary Kft. sikerrel újította meg pályázatát a „Kamara által AJÁNLOTT vállalkozás” program keretén belül. Így 2021-ben is jogosultak vagyunk a bizalom védjegyének használatára.
Hamarosan új számlázási és adatszolgáltatási előírások kerülnek bevezetésre. Milyen esetekben és hogyan történik, történhet az adatszolgáltatás, és milyen számítástechnikai vonatkozásai vannak?
Eddigi tapasztalatunk szerint a számítógép alkatrészei közül többnyire a merevlemez hibásodik meg először.
Tavaly a legtöbb, felhasználókat és online vásárlókat célzó adathalász támadás a nyári szezonban történt. Mivel mi magyarok egyre többet vásárolunk az interneten, egyre inkább ki vagyunk téve az internetes átveréseknek.
Október 2-tól felhasználónként évi 5000 Ft-ért elérhetőek az Office alkalmazások (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access), ráadásul fejenként mindez kiegészül 1 TB OneDrive felhőtárhellyel.
Hogyan keletkeznek a kriptovaluták, és hogyan hatnak a számítástechnikára?
Ahogy előző cikkünk végén ígértük, most visszakanyarodunk az informatika területére, a továbbiakban elsősorban onnan szemléljük a kriptovaluták témakörét.
A tervek szerint jövőre érkezik a Facebook saját virtuális pénze, a Libra. A kezelésére szolgáló digitális pénztárca a Calibra nevet kapta, mely jelenleg fejlesztés alatt áll.
Többen ugyanarra keresünk, mégis más találatokat kaphatunk a Google-ben. Algoritmus dönt arról, ki mit lásson a Facebook hírfolyamában. Akár hetekig, hónapokig követnek minket az általunk már felkeresett weboldalak hirdetései.
A személyre szabott tartalmakkal lassan átveszik tőlünk az irányítást...
Hogyan néznek ki valójában a „felhők”?
Hol találhatók a nagy adatközpontok?
Milyen körülmények között tárolják, hogyan védik az adatainkat?
5+1 tipp a megfelelő jelszavas védelemhez hétköznapi felhasználásra
Hová lett a zöld lakat a böngésző címsorából? Mit mutat a pajzs ikon a Firefoxban? Hányan és miért követnek (követnének) böngészés közben?
15 év, több mint 1,5 milliárd aktív fiók, folyamatos fejlesztések... ez a Gmail. Bemutatunk néhány praktikus, mindenki számára elérhető, általános és biztonsági funkciót.
20 év... Megállunk, felidézünk, ünnepelünk, megköszönünk. Köszönjük a bizalmat, köszönjük az eltelt 20 évet!